Kukiz ostatnią nadzieją Kurskiego

Jak podają źródła zbliżone do TVP, toczą się właśnie negocjacje między prezesem Kurskim i posłem Kukizem w kwestii występu tego ostatniego na festiwalu w Opolu. Artysta rzekomo zgodził się wykonać po jednym utworze wszystkich tych kolegów (i koleżanek), którzy zrezygnowali z występów, o ile zostanie mu wypłacone wynagrodzenie, będące sumą ustalonych wcześniej honorariów tych artystów, którzy zrezygnowali w geście solidarności branżowej.

Jeśli porozumienie dojdzie do skutku, być może będzie to ostatni publiczny występ pana Kukiza w roli wokalisty, ale po zainkasowaniu takiej kasy w zasadzie nie będzie już musiał się wysilać wokalnie, mając wszystkich w du..e.

Gdyby jednak prezes poskąpił grosza, w rezerwie pozostaje pan Rosiewicz, który jest tylko pół roku starszy od pani Rodowicz i podobnie jak główny prezes przez 3/4 życia miaszkał w mamą, ale potem poczuł wolę bobrzą i spłodził trójkę dzieci, z których każde na czymś gra, co może mieć walor ekonomiczny a nie tylko artystyczny, gdyż miło jest, gdy pieniądze zostają w rodzinie.

http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/rosiewicz-do-50-mieszkal-z-matka-teraz-ma-troje-dzieci/c04gzn6

Oczywiście równie dobrze festiwal może zostać odwołany, o ile minister Błaszczak otrzyma informację o planowanym ataku terrorystycznym, który jest całkiem prawdopodobny w sytuacji, gdyby w roli gwiazdy miał wystąpić pewien artysta, znany z autorstwa piosenki z tekstem nawołującym do tego, żeby Polska była Polską.

Gdyby jednak władze telewizji zostały postawione pod ścianą, ostatnią deską ratunku może okazać się Zacier, którego wokalista też jest lekarzem:

I to by było na tyle, jeśli chodzi o pantryjotyczne słowo na niedzielę.

Pantryjota

Pantryjota

Dawniej też Pantryjota, a więcej o mnie w stopce.

Kategoria: Kultura i sztuki wszelakie (2)
 1. McQuriosum McQuriosum napisał(a):

  Mnie jest wszystko jedno: od tak wielu lat nie kibicuję jakimkolwiek zmaganiom polskich artystów prezentujących swój talent na przeróżnych festiwalach, że nie zauważę braku ś.p. nieboszczyka, nawet z taką przeszłością jak festiwal w Opolu ( i w Sopocie też ).
  RIP
  🙂

 2. McQuriosum McQuriosum napisał(a):

  PS
  Taki festiwal to niewątpliwy spadek po zbrodniczej komunie, więc słuszną linią Partii ( oraz Pana Prezesa ) jest, aby zlikwidować te mentalne czerwone złogi!
  😉

 3. McQuriosum McQuriosum napisał(a):

  Kukiz to chodząca egzemplifikacja wałęsowskiego ” jestem za, a nawet i przeciw”, więc – chyba – wypada go traktować tak, jak na to zasługuje… ‚-)

 4. Pantryjota Pantryjota napisał(a):

  McQuriosum,

  Kukiz to pomyłka i jeśli już, to egzema raczej niż to drugie.

 5. Pantryjota Pantryjota napisał(a):

  A to piosenka z roku 2011, jakby prorocz cuś:

 6. McQuriosum McQuriosum napisał(a):

  Pantryjota,

  myśmy – nie chwaląc się – antycypowali już kilka lat temu, że z Kukiza to będzie taki poważny polityk, jak – nie obrażając oczywiście artystów – artysta z Pietrzaka.
  Tak więc poantycypowaliśmy sobie jak jacyś powazni redaktorzy, a Kukiz dalej robi za polityka, nawet poważnego…
  To z nami jest coś nie tak, czy to raczej rzeczywistość schizofrenią pachnie?

 7. Pantryjota Pantryjota napisał(a):

  Ja tam nie wiem, ale słyszalem, że podobno Du.a odwiedził targi książki na Stadionie Narodowym i natenczas wygoniono publiczność i wystawców chyba też, być może nawet Golonkę, o ile tam się pojawił z Goryllusem 🙂

 8. McQuriosum McQuriosum napisał(a):

  Coś o tym było mówione, i, wie Pan, że nawet mnie to nie zdziwiło, bo jak to tak, żeby w biały dzień, na stadionie Du..ę ludziom pokazywać… czyli słuszną linię ma nasza Władza!

 9. Kfiatushek napisał(a):

  Pantryjota,

  Komputery górą! Siostro Grażyno! Strzykawkę….

 10. Lukasuwka Lukasuwka napisał(a):

  chromole Opole…..le le le

 11. Kfiatushek napisał(a):

  Lukasuwka,

  … bo wolę na pole! 😀

 12. deda napisał(a):

  „Opole 2017. Maryla Rodowicz będzie świętować na opolskiej scenie 50-lecie swojej twórczości. Wraz z nią wystąpią m.in. Doda, Feel, Pectus, Kasia Popowska i Red Lips. To od kontrowersji związanych z jubileuszem artystki zaczął się cały skandal związany z tegorocznym festiwalem. ”
  http://opole.wyborcza.pl/opole/7,35086,22082923,opole-2017-maryla-rodowicz-zagra-na-festiwalu-ale-sklad-jej.html

Dodaj komentarz