Czy da się przywrócić instytucję banicji?

Fan przysłał mi coś takiego pod rozwagę, więc wklejam:

To, że polski kler katolicki w swej masie elitą intelektualną nie jest, pozostaje poza dyskusją w poważnym gronie. Jeśli zaś jakiś ksiądz jest katechetą kogoś takiego jak pani Kempa, to zupełnie oczywiste jest, że musi pier…ić ja potłuczony, bo inaczej by się nie załapał na tak zaszczytną funkcję. Nie wiem kto personalnie odpowiada w tej organizacji za katechezę obecnego prezydenta, ale mogę domniemywać, że musi to być ktoś wyjątkowy, skoro na odcinek Kempy skierowano takiego orła.

A skoro tak się sprawy mają, to ja, skromny bloger, chciałem spytać kogoś, czy jest możliwe, aby w przypadku wygranej naszego człowieka, skazać obecnego prezydenta na banicję. Ktoś zaraz zwróci mi uwagę, że taka kara to w tym przypadku bardziej nagroda, ale nie bądźmy okrutni i batożenie zostawmy dla prowodyrów i inspiratorów. Palcem nie będę pokazywał kogo mam na myśli, gdyż po przegranej Dudy sam da o sobie donośnie znać. Gdyby jednak doszło do reelekcji, to być może ów mąż stanu wreszcie poprosi kogoś o rękę, gdyż nie ma to jak życzliwa dłoń na starość. Oczywiście w tym przypadku reelekcja nie musi prowadzić do erekcji, a już na pewno nie do erekcji płci.

A tak w ogóle, to niezależnie od tego kto wygra, Macierewicz i tak zostanie wyznaczony do zbadania prawdziwych przyczyn katastrofy autobusu w W-wie, bo nikt rozsądny nie uwierzy, że mogła ją spowodować mała działka amfy. Podobnie jak nikt nie uwierzył, że katastrofę w Smoleńsku sprokurował pewien generał pod wpływem. Wszyscy wiedzą, że każdy polski pilot jak i szofer jest odporny na używki, podobnie jak wyborca PiS na racjonalne argumenty, że o prawie i sprawiedliwości nie wspomnę.

I to by było na tyle, jeśli chodzi o agitację wyborczą, a jutro mnie nie ma, więc niech się dzieje wola Bobra.

Pantryjota

Dawniej też Pantryjota, a więcej o mnie w stopce.

Kategoria: Polityka, geopolityka (6), Różności niesklasyfikowane (8)
 1. ViC-Thor pisze:

  Skoro to jest nagroda
  To zaczynam marzyć aby być politykiem jakiejkolwiek opozycji
  Ten klecha jest obywatelem watykańskim – to oczywiste – to niech tam wyp-la!

  Wszyscy sutannowi są w mniejszości seksualnej – takie są fakty i żadne słowa tego nie zmienią – celibat jest od kilkuset lat po to aby ich wyróżnić.
  Każdy kto podlega celibatowi – powinien być pozbawiony obywatelstwa polskiego, choćby z powodu niżu demograficznego, do którego się przyczynia.

 2. Pantryjota pisze:

  ViC-Thor,

  Tak sobie teraz pomyślałem, że celibat w sytuacji globalnego przeludnienia w zasadzie jest dobrem najwyższego rzędu 🙂

 3. ViC-Thor pisze:

  ViC-Thor,

  CD
  Do tego taki klecha zawodowo p13rdoli o jakichś ludkach z Bliskiego Wschodu sprzed dwóch tysięcy lat , zamiast tak patriotyczne o Trygławie, Perunie, czy Swarogu! O Polskich/Słowiańskich korzeniach!

  Polacy w odróżnieniu od potomków Kunta Kinte nie powinni dać się tak łatwo zniewolić watykanistom z ich propagandą z Bliskiego Wschodu!

 4. ViC-Thor pisze:

  Pantryjota,

  To oczywiste że ta propaganda/ideologia typu : ” Idź i się rozmnazaj” z Bliskiego Wschodu doprowadza do zagłady ludzkości.
  :))
  Dlatego też ta pani Olga Tokarczuk, mimo całej jej inteligencji, jest dla mnie idiotką.

 5. ViC-Thor pisze:

  ViC-Thor,

  Gdzieś tam yta pani Olga Tokarczuk wychrząkała że jej jest wstyd za Polskę w 2014 roku, bo nie przyjęliśmy uchodźców. Zanim PiS dorwał się do władzy.

  Ciekawe ilu obcokrajowców ona przyjęła na swoje łono, w swoje pielesze-tak prywatnie.

  Papa watykański też popiera te wielkie masy ludzi z Afryki i Azji aby te ludki dorwały się do europejskiej kiełbasy.

  A że przy okazji dojdzie do destrukcji społecznej w Europie, kogo to obchodzi?

  Pierszym islamskim miastem w UE jest Marsylia – jak na razie.

  Oni nie będą mieć limitów w dzietności.
  Może niech tam wyemigruje Olga Tokarczuk?

 6. Quartz pisze:

  Ja nie mam żadnych wątpliwości, że prawie 100% kleru to debile.

Dodaj komentarz