Do siego a sio, czyli na pohybel

Szanowni,

Wszystkim czynnym i biernym uczestnikom tego forum życzę, aby kolejny rok nie był gorszy od odchodzącego, choć o to może być trudno.

Ani coronawirus się nie podda, ani kaczy wirus łatwo nie ustąpi, więc cała nadzieja w tym, że ten pierwszy będzie zbierał obfitsze żniwo wśród tych drugich, co w „naturalny” sposób przywróci właściwe proporcje. „Znaj proporcją mocium panie” to bardzo „słuszna” fraza, której najwyraźniej nie wzięli sobie do serca rządzący tym krajem popaprańcy i cała nadzieja w naturze, że wytrzebi to, co nienaturalne. Oczywiście mógłbym ich po kolei pokazać palcem, ale uczono mnie w szkole za komuny i w domu, że to nieeleganckie, więc ograniczę się do ogólnych życzeń wszystkiego najgorszego dla tych kolesi. Takie życzenia być może są trochę nietypowe w Noworocznych okolicznościach, ale za to z głębi serca płynące, więc z pewnością szczere. Widziałem dziś na okładce Wyborczej życzenia takiej Polski, w której wszyscy się pomieścimy. W zasadzie zgoda, jednak pod warunkiem, że najbardziej szkodliwa część populacji pomieści się w specjalnie dla niej zorganizowanych miejscach odosobnienia, na które rzecz jasna zrzuci się zdrowa część społeczeństwa w ramach wspierania procesów demokratycznych.

Tak nam dopomóż Bóbr.

Pantryjota

 

Dawniej też Pantryjota, a więcej o mnie w stopce.

Kategoria: Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Eva70 pisze:

  Pięknie to ująłeś Drogi Pantryjoto, któremu zawdzięczam, że przez tę brudną kałużę naszych dziejów przechodzę mniej utytłana. Za to należą Ci się ode mnie, życzenia jeszcze bardziej serdeczne niż te, jakie składałam innym swoim internetowym Znajomym. życzę Ci więc zdrowia, jeszcze gorętszej miłości bliskich oraz spełnienia pragnień, które każdy z nas ma! ściskam. I. O.

 2. Quartz pisze:

  Życzę tego samego z wzajemnością. Szczególnie życzę zdrowia, reszta sama przyjdzie.

 3. ViC-Thor pisze:

  Dzięki
  I
  Nawzajem
  I
  Niech wypleni kaczystów

Dodaj komentarz