Ostatnia szansa dla prezesa

Miałem napisać o ciemnych chmurach, które gromadzą się nad gwiazdą telewizji publicznej – pewnym aktorem nie do końca chyba spełnionym w zawodzie, ale zmieniłem zamiar, gdy przeczytałem o tym:

Zoom TV rozpoczął poszukiwania uczestników pierwszej polskiej edycji show randkowego „Magia nagości”. Uczestnicy będą musieli pokazać się przed kamerami nago, więc pewnie będą skargi urażonych widzów. Inni jednak mówią: trzeba łamać tabu. Premierę zaplanowano na wiosnę tego roku.

https://kultura.gazeta.pl/kultura/7,127222,26760177,na-podstawie-nagiego-ciala-wybieraja-z-kim-chca-isc-na-randke.html#do_w=57&do_v=67&do_a=330&s=BoxOpLink

Widziałem kiedyś fragment tego programu w wersji „oryginalnej” i od razu pomyślałem sobie, że coś takiego powinno ukazywać się po polsku. To być może jedyny sposób, żeby prezes na stare lata nie został sam. A jeśli jakaś pani wybierze go nie widząc twarzy, to będzie miał jeden z nielicznych powodów do dumy. Co z tym zrobi, to już jego sprawa. A co do twarzy, to coś musi być na rzeczy, skoro tylu „prominentnych” pisiaków ma takie, że lepiej by zrobili biorąc właśnie udział w takim teleturnieju, oczywiście pod warunkiem, że ograniczono by go jedynie do pierwszej części. Nie będę pokazywał palcami, bo się brzydzę.

Pantryjota

 

Dawniej też Pantryjota, a więcej o mnie w stopce.

Kategoria: Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Quartz pisze:

  Dobra rada tylko chyba orientacja nie ta. Co do nagości to wreszcie byśmy zobaczyli „pistolecik”

 2. von Kattowitz pisze:

  Quartz,

  Jakoś nieciekawym jego „pistolecika” – wolałbym całościowo czyli urnę.

 3. Pantryjota pisze:

  Quartz,

  Nieważna orientacja, ważne uczucie.

 4. Pantryjota pisze:

  von Kattowitz,

  Urnę? To chyba nie w stylu prezesa. Spodziewam się raczej złotej trumny z wytłoczonymi insygniami żoliborskiego watażki.

 5. Kfiatushek pisze:

  Jako kobieta stanowczo protestuję przeciwko pokazywaniu nagości prezesa! To tortura psychiczna, a tortury są zakazane. W razie nieprzestrzegania zakazu przewiduję zamknięcie winnego z Krysią Sałatką Pożarniczą w pokoju płaczu. W stroju rajskim!!!

 6. Quartz pisze:

  Kfiatushek,

  Strój rajski w tym przypadku to listek koniczyny w zupełności wystarczy

 7. Kfiatushek pisze:

  Quartz,

  Ja bym użyła liścia 150cm. Zasłonił by całego… członka partii.

Dodaj komentarz