Pani szuka pana – odsłona trzecia

Szanowni,
Nie samą polityką człowiek żyje, a także nie samymi chorobami, sportem, kulturą, jedzeniem i nawet nie samym spaniem, prawda?
Niektórzy do życia potrzebują związku, i dla takich osób stworzono w sieci miejsca, gdzie jedni na drugich mogą stosunkowo łatwo wpaść i nawet nie kosztuje to specjalnie drogo, więc stać praktycznie każdego. Można tam o sobie napisać przeważnie co się chce, ale trzeba jeszcze wypełnić kilka gotowych rubryk, a jak ktoś sobie życzy, dołącza fotki, przez co jego szanse mogą znacząco wzrosnąć, a nawet wręcz przeciwnie. Jednym się udaej poznać kogoś „optymalnego”, a inni „wegetują” w takich miejscach latami, co czasem przeradza się w nałóg, który do niczego dobrego raczej nie prowadzi.
Stali bywalcy tego forum być może pamiętają moje dość popularne wpisy o pewnej pani szukającej swojej drugiej połowy. Zebrały sporo komentarzy, więc pomyślałem sobie, że znów wrócę do tematu i „przedstawię” kolejną panią, która też szuka, a przynajmniej takie sprawia wrażenie. W przeciwieństwie do tej poprzedniej, o tej nie wiem zupełnie nic. Po prostu skopiowałem profil z jednego z portali, gdyż wydał mi się prawie tak zabawny, jak ten wcześniej prezentowany, a w pewnych aspektach nawet bardziej. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to może być żart, albo coś jeszcze gorszego, a nawet wręcz przeciwnie, ale mam nadzieję, że znów zabiorą głos panie i panowie, oraz wszyscy pozostali, którzy mają uprawnienia.
Tak więc miłej lektury życzę i mam nadzieję, że pani się na mnie nie pogniewa, gdy się dowie, że tak wykorzystałem jej ogłoszenie. Inna sprawa, ż dowiedzieć się o tym może tylko ode mnie, więc szanse zależą wyłącznie od komentatorów.
—————————–
O mnie:
Szukam nowych znajomych w Warszawie. bo znowu dziele czas pomiędzy Amsterdamem i Warszawa i rodzinnie i zawodowo.
I czas na prywatne osobiste Zycie, wreszcie,
wiec:
Cechy Właściwego::
Wolny,
Niebieskie/Szare / JASNE oczy, włosy dłuższe
Wzrost – i do tańca i do zdjęcia 🙂
Wygląd — wizualnie compatible.
Zdrowy – brak okularów, tattoo, piersing i tp
Grupa Krwi – Omega (O+)
Anti-Donor – krew, organy, energia.
Anti-Witaminy (odzywki, leki, wakcyny, napoje gazowane i tp)
Teoretyczna wiedza lub praktyka, – pojęcia NLP, Hipnoza, Telepatia Czakry, Energia Genetyczna, Tantra, „non contact combat” i inna prewencja w komfortowym kompatybilnym genetycznym i „mental forming”, ułatwiającymi życie.Czemu tak?
A bo są teorii, dogmy, logika, praktyka, – każdy coś tam wie najlepiej., – no ja tez. – ale wole komfortowa prewencje w każdym scenariuszu życiowym, a z praktyki wynika, ze WI FI działa tylko na urządzeniach, gdzie JEST zainstalowano, – nadajniki-odbiorniki
WI FI, czyli i Telepatia możliwa tylko wtedy, kiedy jest fabrycznie wmontowana Genetyczna „Antena” tego samego spektru fal, częstotliwości, napięcia, prędkości – szybkości, wydajności procesorów, prawidłowego dekodowania-interpretacji plików, podobnych programów, aplikacji i tp – tak samo jak z komputerami i app’s-ami, tak?

Oczywiście, żeby inwentaryzować, identyfikować, uruchomić, testować istniejące Anteny kanały i mało używane neurony, – to przed, – jak wszędzie, – najpierw proces oczyszczenia i testowania organizmu, – a to od razu jedzenie-picie i rytm życia.

Dobrze, ze obecnie Optymiści są również wyedukowanymi realistami, – i chcą dowodów, ze jedzenie zamieni (transformuje) białka w Energie, potrzebna do prawidłowego funkcjonowaniu Organizmu.
Dobrze wieżyc w cuda, ale w takie praktyczne Cuda najlepiej, – które można powtórzyć.
Pomijając szczegóły reakcji ciała na jedzenie, szczególnie na NIE-Veganskie jedzenie (NON VEGAN), – w ciągu ostatnich 10 lat przetestowałam rożne, poznając także wizje „Breatharians” (PRANA, INEDIA), którzy i więcej niż 40 dni mogą komfortowo żyć BEZ jedzenia i picia)

Fascynacja – kiedy widzę Osoby w poważnym wieku z młodym ciałem, jędrną cerą, naturalnym młodym kolorem zdrowych pięknych włosów. – to chyba najważniejszy Medal życiowy – stan twarzy i ciała, – i dopiero później są ciekawe kolejne punkty Talentów.
Talenty Eksperta są dla mnie cenne, o ile Expert może pokazać własne dobre wyniki, które magnetyzują powtórzyć dobry przykład.
Z doświadczenia wynika, ze komfort komunikacji jest kolejnym ważnym punktem, – maniera kombinowania i doboru właściwych komfortowych rzetelnych Slow, dokładnych i jasnych w Obrazach Slow i kontekście scenariusza.
Dmuchając na zimne, – ostrożność prewencyjna zamienia „popularne” szablonowe Słowa na bardziej logiczne, a – a w języku Polskim , jak i w każdym języku, są wiele niuansów lingwistycznych, – na przykład Słowo – „urodzić się”, „modlić się”
Co to jest „SIĘ”, – to przecież skrót od Słowa „SIEBIE” – Zaimek zwrotny, tak?

Urodzić się wiec oznacza de facto – uRODzić siebie.
O! Jak to – urodzić siebie?! – albo coś z literami, albo z pojęciami genetycznymi i możliwościami albo albo albo?
Modlić się – tez – gdzie tu sens, – modlić siebie?
Modły – to przecież Słowa, – czyli co, – Słowić Siebie, – czyli samo-Słowić, czyli samo-hipnotyzować się?
Inaczej znamy jako afirmacje, – z chęcią uzyskania celu są powtarzane Słowa, tak?

No to już bardziej zrozumiale, ale jak się zaczyna inspekcja Słów modlitw, to Alarm się włącza na maxa, – no bo „CO mówisz, – TO masz”, a wypowiedziane dobroWolne Słowa przysięgi Ślubnej dobrze, o ile opisują wymarzony scenariusz zdrowego dostatniego szczęścia Rodzinnego.
Dziwna sprawa w Polsce z procedurami Małżeństwa, – Ksiądz Polski ma Prawo Ślubu udzielić, a z rozwodem sprawa międzypaństwowa, – już nie Ksiądz Polski daje rozwód, a Przedstawiciel innego kraju, – Watykanu ma wpływ na Polska Rodzinę, w czym podobno się sprzeciwiają wiele Katolików w rożnych krajach z pozycji Praw Człowieka i prawo mieć powtórną Rodzinę w sposób religijnie-legalny i dla Małżonków i dla Ich dzieci, – bo to przecież nadal ma znaczenie dla wielu Katolików, lub tylko dla Ich rodzin-Otoczenia.
Czyli wiele z nas jest po rozwodzie cywilnym, pozostając dla Kościoła Mężatkami /Żonatymi w świetle Prawa Katolickiego bez prawa na powtórne legalne szczęście Rodzinne.
Ciekawe, – jak jest w innych krajach z rozwodem Katolickim, – czy mogą na miejscu u Siebie w kraju uzyskać od własnych państwowych Instytucji rozwód Katolicki bez pytania o zgodę Watykan.

Znam jedna kobietę, chyba z 10 lat uzyskiwała rozwód-unieważnienie, no ale uzyskała, chociaż innym się udaje krócej 🙂
Jeżeli ktoś wie co i jak, – to chętnie tez poznam osoby, które JUŻ sie uwolnily od malo logicznej przysiegi Koscielnej ze „dopoki cos tam” (Krakac etyczniej tylko dobre scenariusze, a reszta, – taboo) – chętnie zrobię update na „Rozwódka Katolicka”, – a to
Humans Rights jednak – jak to – brak Prawa do Małżeństwa?!!!!

ZIP files – no ale i tak wiadomo, ze do takiego Unikatu pasuje wyłącznie Unikat, wiec o nim – w kolejnej części profilu 🙂

Kobiety mile widziane jako koleżanki – ewentualnie będziemy razem szyć piękne kiecki i upiększać się sportowo 🙂

Zwiń

Szukam

przyjaźni, miłości, mężczyzn, kobiet

Zainteresowania

astrologia czytanie fotografia gotowanie gry komputery malowanie ogrodnictwo podróże religia rysunek sport szachy śpiew taniec teatr zakupy imprezy karaoke kluby koncerty muzeum opera filmy animowane filmy dokumentalne filmy fantasy filmy historyczne musicale filmy przygodowe filmy sensacyjne filmy science-fiction golf taniec tenis

Mój wymarzony partner

„Co powiem, – to Święte”, – cytat znajomej Kobiety o Mężu.
Model związku unikalny, – z aneksem, że Żona wie jak latać dronem pasażerskim, o ile w scenariuszu Życia jest dron. (Cywilny pasażerski)W pierwszej kolejności „wymarzony partner” respektuje Marzenia i komfortowo potrafi „wejść w proces” jak od razu właściwy kierunek wiatru w żaglach.
Przeprowadzki z walizkami tez mało interesują, o ile ktoś już przygotował miejsce dla Kobiety, jak dla Kotki, – spanie tu i tak, – jedzenie po zegarku i dobranoc razem z Panem, – to respektujemy czas i piszemy do właściwych.
Online życie obfituje ilością wiadomości i odpowiedzieć na wszystkich serwerach wszystkim, – tu cud, więc na kompatebilne wiadomości znajdzie się czas na odpowiedz.
Marzenia rożne, jest ich wiele i wiele tez można razem stworzyć i z-finalizować.

Jeszcze raz, może ktoś wybiera sobie partnera wg horoskopu, nawet jak to inna planeta, – Pani tutaj patrzy na wygląd fizyczny Partnera, – czyli 177 cm dodać wysokość obcasów, 63-64 kg waga stabilna, – no to Pan żeby stał się ładnym dopełnieniem do pięknego obrazu najpierw wizualnie.
Pani jest w świadomym celibacie i ewentualne spotkanie na żywo z terytorialnym respektowaniem granic Aury, – czyli i rękę podać do przywitania najlepiej w rękawiczkach, – a już o innych bliższych planach co do Aury, – to kiedyś tam, -o ile parametry zgrane, cele i czas.

Jest wielkie ANTY na Wdowców, ponieważ po inspekcji typu myślenia Wdów i Wdowców, -okazuje się, ze Polskie powiedzenie – „Co mówisz – TO masz, co myślisz, – to masz,”, – sprawdza się i w tym przypadku. Linia wdowca – to tez powod do dmuchania na zimne, wiec już wiece, – ze respektujemy czas na komfortowe rozmowy

Wrażliwa na styl rozmowy, –
„…-Musi Pani zrozumieć…”
Przerwałam, bo „musi” dawno zamienione innymi Słowami,
„A jak by Pan rozmawiał z Królową, – MUSI?!
– Jedyna Królowa, z którą rozmawiam, – TO PANI, Pani N!!!…”

No cytat, nawet w obrazek oprawie 🙂
Czyli Tytuł Królowej Pani N. już ma, teraz Koronę i Królestwo trzeba:)
No i Króla.
Najlepiej by Król i z Myśleniem Królewskim globalnym, – no i z wyglądu, – spojrzeć i bez zaświadczenia na papierku widać, ze Król 🙂
Tak ze i Królów i Królowe i Królewny i Królewiczy – welcome, – pakty lojalności i takie tam inne fajne na drugie lata sprawy 🙂
No i Konstytucja Prawa i Obowiązki i coś tam…
Dobre Myśli
Dobre Słowa
Dobre czyny..
Ale o tym innym razem

——————
Pantryjota

Dawniej też Pantryjota, a więcej o mnie w stopce.

Kategoria: Stosunki międzyludzkie (3)
 1. Quartz Quartz pisze:

  Po jakimś (krótkim) czasie wyjdzie że to cholera lub inna dżuma.

 2. Avatar Jacek pisze:

  Jest pytanie; – Żonaty, czy wariat?
  Na początku stwierdził, że stanu wolnego. No więc wariat.

 3. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Quartz,

  O ile już nie wyszło 🙂

 4. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Jacek,

  Wariatów nie sieją.

 5. Krakowianka Jedna Krakowianka Jedna pisze:

  Że Ty Pantrysiu miałeś cierpliwość aby to wszystko przeczytać!!! Nieźle pokręcony ten tekst – pani chyba też.Istnieje też inna hipoteza, a mianowicie, tak już ją zmierziły te kolejne randki, że podsumowała je tutaj na niezłej „bani”.
  Pozdrawiam i sygnalizuję, że żyję 🙂

 6. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Krakowianka Jedna,

  Nie napisałem, że wszystko przeczytałem 🙂
  Ale ciekaw jestem opinii pozostałych formumowiczek i oczywiście uspokoiłaś mnie swoją „sygnalizacją”.

 7. Avatar Kfiatushek pisze:

  „Zdrowy – brak okularów, tattoo, piersing itp”

  A ogólnie to w domu wszyscy zdrowi?

 8. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Kfiatushek,

  Też mi się wydaje, że okulary niekoniecznie muszą kobietę odrzucać 🙂

 9. noctorama noctorama pisze:

  Pantryjota,

  może tu o kuluary chodzi, a nie o okulary!
  ahahaha, co jak co, profil ony mocno mnie rozbawił:)))
  dostrzegam tutaj pewną logikę, i kurczę, no, aż bym Ciebie tu posądzić chciała o tą błyskotliwą humoreską….ale, czy Ty kiecki szyjesz?;) portki, kto go tam wie…ulalaaaa

 10. Pantryjota Pantryjota pisze:

  noctorama,

  Myślałem nawet przez moment, że to Twój anons, bo i styl i w ogóle 🙂

 11. Pantryjota Pantryjota pisze:

  noctorama,

  A jedna koleżanka tak skomentowała to ogłoszenie:

  Profil super. Trochę pokręcony, ale super.

  Sama też kiedyś się ogłaszała, ale już dawno zrezygnowała z szukania, będąc panną w sile wieku.
  Nie każdy może trafić na Hindusa, prawda?

 12. noctorama noctorama pisze:

  Pantryjota,

  no teraz to się czuję urażona, i to mocno!
  primo, nigdy nie byłam mężatką, ( w tym wcieleniu), a żeby być rozwódką, wpierw trzeba takiego czynu się dopuścić. Po drugie, unieważnienie aktu kościelnego rytuału, to już zupełna herezja, nawet jak na mnie by była!
  Tutaj, nawet apostaza nie zadziała, egregor za silny, ewentualnie zmiana egregora na inny by wchodził w grę…no ale, wpierw i tu, trza by było taką umowę wpierw przed ołtarzem zawrzeć, aby móc się w unieważnienia bawić, albo o takowych myśleć!

  Kolejna kwestia, pani ma 177cm wzrostu i wagę ponad 60kg!!!
  ja w całym moim 36letnim życiu, tyle jeszcze nie ważyłam, moja waga to maximum 48kg, przy wzroście podobnym, ale o cały cm niższym.

  następną kwestią jest sprawa Hindusa, której tu nie będę komentować…owszem, miałam wcielenie, gdzie byłam hinduską księżniczką…ale raczej Ty odnosisz się anegdotą do innego wcielenia, co jest jak mówiłam, i powtórzę się, Twoim omyłkowym wnioskowaniem!

  a czy rezygnuje z szukania? czy nie? jak na razie to mój książę z mojej bajki daaawno temu zdechł….i zrobił to całkiem bez zapowiedzi:(
  więc być może lepiej mnie by było nazwać, wdową, bez małżeństwa…:D)

  …tak, naprawdę czuję się urażona!

 13. noctorama noctorama pisze:

  Pantryjota,

  i nie wiem, czy bardziej przypisywaną mi wagą ciężką, czy Hindusem…
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ps. ja okularki lubię bardzo, sama miałam całą kolekcję oprawek, pomimo braku wady wzroku, zarówno zerówek, jak i przeciwsłonecznych….
  oparzyłam kiedyś gałki oczne chemikaliami, i ich oparami, niedawno powtórzyłam akcje parą wodną…mam za mało łez, i słabe natłuszczenie oka, co sprawia dyskomfort, szczególnie gdy wieje silny wiatr… (a już gdy pyłki w powietrzu i piach to nie wspomnę!!!!)

Dodaj komentarz