Prezes zawiesza siusiaka w prawach członka

Stało się – Misiek zawieszony, ale chyba bez wpływu na wynagrodzenie, więc tylko odpadną mu obowiązki prącia, przynajmniej na odcinku zbrojeniowym.

Myślę, że kolejny kop w górę wywinduje go co najmniej na wicepremiera, oczywiście bezpartyjnego, jak kiedyś jego sponsor i być może miłośnik.

Jak dobrze pójdzie, to walki frakcyjne w PiS sprawią, że partia rozpadnie się od środka, czyli wybuchnie jak parówka.

Najgorsze jest to, że nie ma komu ostatatecznie i definitywnie zawiesić prezesa, choć nie sposób nie zauważyć, że i tak  wygląda ostatnio jak zawieszony między młotem a sierpem, czyli w próżni.

A przecież teoretycznie mógł zostać piłkarzem, grać w Lidze Mistrzów i przemieszczać się fajnym autokarem, z pancernymi szybami w pakiecie.

A tak nikt się na niego nawet nie chce zamachnąć i pewnie dokona żywota w domu starców o zaostrzonym rygorze, w którym nawet nie pozwolą mu trzymać w pokoju nadmuchiwanego popiersia brata.

Nadmuchiwanego kota też zresztą nie pozwolą, więc pozostanie mu tylko wspomnienie o Misiewiczu, jako ten gwóźdź do trumny.

Tak nam dopomóż Bóbr.

Pantryjota

 

 

Pantryjota

Dawniej też Pantryjota, a więcej o mnie w stopce.

Kategoria: Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Avatar Kfiatushek pisze:

  Tylko nie autokarem jako piłkarz! Tym z Borussii też się wydawało, że są bezpieczni. Lepiej w pokomunistycznej willi na Żoliborzu, wśród znajomych twarzy, wazeliny i kociej sierści. Może Andrzeja kiedyś wpuści. Kto to wie?

 2. Avatar Amstern pisze:

  Walka jeszcze trwa.

 3. Krakowianka Jedna Krakowianka Jedna pisze:

  Śmiech śmiechem, ale ja mam wrażenie, że ten Misiewicz z tymi 50 k to służy za „worek treningowy” i ma odwrócić uwagę od tych sprytniejszych i mniej naiwnych, którzy robią na polityce prawdziwie duże pieniądze. Inaczej jego niezatapialności wytłumaczyć nie sposób- po prostu ze swoją głupotą jest „niezastępowalny”!!!

 4. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Krakowianka Jedna,

  Czyli uważasz, że Misiewicz celowo został rzucony na odcinek odwracania uwagi?
  To zbyt wyrafinowana strategia jak na prezesa.

 5. Krakowianka Jedna Krakowianka Jedna pisze:

  Pantryjota,
  A ja jednak uważam, że go nie docenasz… wszyscy zajęci Misiewiczem, a Zioberko sobie zawłaszcza coraz większe terytorium.. ,żę się prezes tego nie boi? To mnie zastanawia! Przecież Zioberko za chwilę będzie miał większą władzę od niego, a uż pokazał, że nie jest lojalny. Chyba prezes przysnął!!! Pewnie pół nocy figlował z kotem !!! /Twój ulubiony element erotyczny, Pantrysiu!!!/

 6. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Krakowianka Jedna,

  Prezes się kończy. To widać, słychać i pewnie czuć dla tych, którzy są z nim blisko.
  Po prostu biologia daje o sobie znać i brak seksu.

 7. Krakowianka Jedna Krakowianka Jedna pisze:

  Pantryjota,

  Seksu nie ma, nie licząc oczywiście figielków z kotem!!!

Dodaj komentarz