Wojska rakietowe made in Poland

O opiekę dla polskiego nieba przed obrazem Matki Bożej modlili się dowódcy 3. Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej.

„Przekazali Maryi Królowej Polski wotum-pamiątkowe odznaki z prośbą, aby Hetmanka Żołnierza Polskiego chroniła Ojczyznę i tych, którzy jej strzegą” – czytamy na Twitterze Jasnej Góry.

https://www.onet.pl/informacje/stacja7/dowodcy-brygady-rakietowej-modlili-sie-na-jasnej-gorze/m6w80z0,30bc1058

Czy to jest śmieszne? Śmiem twierdzić, że wcale. Uważam, że to jest bardzo przygnębiające, żenujące i doskonale pokazujące w jak głębokiej dudzie jesteśmy. 2 dni temu nasz kaczy pomazaniec nie mógł zabrać głosu w sprawie upadku rakiety, gdyż musiał zaczekać, aż obudzi się Biden. Teraz nasi mundurowi specjaliści rakietowi udają się po wsparcie do jasnogórskiej  madonny, która co prawda ma blade pojęcie o rakietach, ale za to jest czarnoskóra, jak nie przymierzając Obama.

Wstyd i zgrzytanie zębów, ale przynajmniej dobrze widać, do czego doprowadziły kacze rządy.

Być może na Jasną Górę udawać się będą wkrótce delegacje innych wojsk, co w efekcie zapewni nam zwycięstwo w każdej wojnie i z każdym przeciwnikiem i tak nam dopomóż Bóbr Julek.

Pantryjota

Dawniej też Pantryjota, a więcej o mnie w stopce.

Kategoria: Katoholizm i inne choroby (11)
 1. Quartz pisze:

  Dwudziesty pierwszy wiek, a dalej wierzą w gusła. Można zrozumieć prosty gmin ale wykształconych ludzi to nie. Chyba że dostali rozkaz. Niesubordynacja skończyła by się zesłaniem do jakiegoś Orczykowa Dolnego lub innego Pcimia w celu ochrony działek tego i owego.

 2. Wito pisze:

  Zawsze do łez mnie bawią teksty o powiązaniach religijno-militarnych. No bo po czyjej stronie staną siły niebieskie, jeśli obie armie się im powierzą? Czy będzie to zależeć od ilości kapelanów czy mobilnych, najnowszej generacji, ołtarzy polowych?

 3. Quartz pisze:

  Wito,

  Hipokryzja klechów wszelkiej maści na temat wojny, obrony, ataku nie ma sobie równych.
  Za pieniądze każde dziwactwo poświęcą

 4. Pantryjota pisze:

  Quartz,

  I dziewictwo też:)

Dodaj komentarz