Za czym kolejka ta stoi?

W sieci i nie tylko krąży filmik z komisji w której głosował prezes:

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,30312951,kaczynski-bez-ulgi-w-kolejce-do-oddania-glosu-prezes-pis-nie.html

Szukał końca kolejki, no to mu pokazali, choć mogli przecież pokazać coś innego, choćby te osiem gwiazdek. Trochę dziwne, że taka persona nie miała własnej komisji albo chociaż własnej urny i że podobno tylko 3 ochroniarzy mu towarzyszyło z przodu i 4 z tyłu. Swoją drogą ciekaw jestem, czy nie było mu jednak trochę żal, że nie głosuje w Kielcach, bo tam mógłby przecież oddać głos na siebie, czyli na kogoś, kogo zna najlepiej i komu pewnie najbardziej ufa.

Jeden z komentatorów pod tą informacją napisał tak:
Starsze osoby, zwłaszcza upośledzone, powinno się jednak przepuszczać….

Też tak uważam, ale gdyby chodziło np. o kolejkę do kibelka w zakładzie o zaostrzonym rygorze.

Myślę sobie teraz, że być może jednak uda się już definitywnie na emeryturę bo chyba zdaje sobie sprawę z tego, że nikt go już na mównicę w Sejmie nie wpuści „bez żadnego trybu” i że może liczyć co najwyżej na jeden radiowóz przed domem w razie gdyby naród chciał mu jeszcze coś zademonstrować. Może być też tak, że skoro podobno wziął na siebie odpowiedzialność za porażkę, to sam zechce sobie wymierzyć jakąś karę i np. postanowi własnoręcznie karmić kota, zamiast wysługiwać się Płaszczakiem. A jeśli pójdzie na całość, to sprzeda swoją część domu i wyjedzie do Krakowa żeby zamieszkać w krypcie z bratem. Nie sądzę, żeby targnął się na swoje pieskie życie choćby dlatego, że tego nie robi się kotu.

Tak czy inaczej najbliższe tygodnie zapowiadają się bardzo ciekawie i kto wie, czy jeszcze nie wydarzy się coś zupełnie nieoczekiwanego.

Pożyjemy, zobaczymy.

Pantryś

 

Dawniej też Pantryjota, a więcej o mnie w stopce.

Kategoria: Polityka, geopolityka (6)
  1. Wito pisze:

    W nawiązaniu do czynności, które skąpozębny wykonuje sam albo nie sam: od lat zastanawiam się, kto mu obcina paznokcie i czym. Wiem, że to rozważanie może budzić zbiorowe „buee”, ale nie sposób udawać, że nie widzi się efektów. Czy to jest osoba słabo widząca operująca sekatorem?

  2. Wito pisze:

    Przy okazji pewne porównanie: obejrzałem wideo z Kaczyńskim w komisji wyborczej, natomiast Donalda Tuska miałem okazję widzieć osobiście.
    Ludzie przy Tusku: okrzyki radości, oklaski, uśmiechy ludzi i samego Tuska, krótka wypowiedź do kamer (również po angielsku)
    Ludzie przy Kaczyńskim: wroga cisza, nawet patrzeć na niego nie chcieli, pełen niechęci gest młodego człowieka pokazujący dokąd Kaczor ma leźć.

Dodaj komentarz