Proxa proksa?

Właśnie słucham jednego z towarzystwa „koryto plus”- i nóż mi się otwiera …. ten chłystek będzie wypracowywał standardy w „oświecie” (jak sam się wyraził)- wolne żarty, trzeba najpierw wiedzieć o czym się mówi, panie proksa. Tragikomedia w ilu aktach????

Kiedy te szuje w końcu odejdą w niebyt???? Łamistrajki przy korycie- tfuu

Całym sercem jestem za nauczycielami i ich żądaniami i mam dosyć tej haniebnych metod, jakimi posługuje się aktualna władza. Czy to się kiedyś skończy??

„jak to możliwe, że w demokratycznym kraju takim jak Polska, mierny poseł z osranymi gaciami i toną łupieżu i kocią sierścią w nosie steruje prezydentem, premierem, krajem i bandą idiotów mu podwładnych? robiący aferę za aferą , wyzywając, ubliżając posłom i obywatelom, robiąc machlojki na boku, nie musi stawać przed komisją etyki, stawiać się w prokuraturze, tłumaczyć się i ponosić konsekwencji za swoje słowa i czyny? Czy to jeszcze demokracja czy już PZPR?

Ps. Od 1989r Polki i  Polacy wypracowali dla największego nieroba w raju emeryturę w wysokości ok. 3187zł m/c i dalej jest pasiony przez zaślepionych wyznawców PISlamu w ub.r zarobił jako poseł ok.175tyś. zł….”

cytuję  słowa tak samo wkurzonego jak ja, pomimo, że nie jestem nauczycielem.

 

Ciągle poszukuję sensu, poza tym kocham koty, psy i cale stworzenie, lubię słuchać mądrych ludzi, cieszę się, gdy mogę nauczyć się czegoś nowego, pokonać jakieś własne ograniczenie, lubię odkrywać w sobie, to, co jeszcze nie odkryte , ot, egocentryczka po prostu.

Kategoria: Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Krakowianka Jedna pisze:

  A ja jestem i.. z powodów wiadomych wszystkim, którzy tu byli ok. rok temu w sprawach merytorycznych głosu nie zabiorę. Dodam tylko dwie refleksje:
  1. Nawet komuniści sami ze sobą nie negocjowali;
  2. Każdy rząd ma swojego Bolka, tylko, że ten to Cienki Bolek jest.
  Od października pracuję tylko na prywatnej uczelni i kokosów nie ma, ale ten spokój wart jest każdej złotówki…
  Kibicuję i zagrzewam do walki kolegów z gimnazjum 🙂

 2. Kfiatushek pisze:

  Drogie Panie. Do władzy doszła ta część polskiego narodu, która najwięcej straciła na upadku socjalizmu: nieroby, nieuki i głupcy. Wybrali ludzi do siebie podobnych, a lenistwo w chodzeniu na wybory pracującej części Polaków umożliwiło im osadzenie przy władzy im podobnych „indywidualności umysłowych”. Teraz obserwuję, że PO ani żadna z rozsądnych partii nie chce przejąć władzy, bo z tak rozbudowanymi wydatkami socjalnymi i roszczeniowym elektoratem aktywnym nie ma szans. Niech więc PiS zmierzy się z własnymi rezultatami, a że będzie załamanie gospodarcze? Przecież przed tym właśnie ostrzegano Polaków przed dopuszczeniem kościelnego socjalizmu do władzy… Może się wreszcie obudzą.

Dodaj komentarz