Niepowtarzalna okazja

Jak wielu zapewne wie, miasto Włodawa znajduje się u kresu przynajmniej od czasu, gdy ciamajda Wołodyjowski Bohuna nie usiekł. Skoro zaś tak, to jutro, ale tylko jutro, dnia 7 października a.d. 2017 do Włodawy dotrzeć będzie można za jedyną złotówkę (słownie: jeden złoty polski). Przewozy Regionalne spółka z ograniczoną odpowiedzialnością będąca własnością samorządów województw, czyli naszą własnością, oferuje za 1,00 PLN bilet do Włodawy, aby turyści mogli zmówić różaniec do Matki Boskiej u źródła zwącym się Bug. Akcję tę wspiera także spółka państwa polskiego z polskim państwem o nazwie Polaka Wytwórnia Papierów Wartościowych oraz spółka polskiego państwa z polskim państwem o nazwie ENERGA. Ze względu na fakt, że polskie państwowe spółki są własnością polskiego państwa, a polskie państwo jest własnością polskich obywateli, którzy chętnie spółkują, to każdy polski obywatel finansuje modły do mamusi Pana Jezusa będącej między innymi także Królową Polaków w Republice Polskiej.

Inicjatorami akcji – o czym raczył był donieść sam Pantryjota – jest dwóch Polaków: imć Polak Bodasiński oraz Polak Dokowicz. Obydwaj Polacy są zarządcami fundacji Solo Dios Basta i na tym można by postawić krzyżyk mówiąc „basta!”. Jednakowoż zarządcy fundacji nie mogą zgodnie z ustawą o fundacjach pobierać za swe zarządzanie żadnego wynagrodzenia – oczywiście oprócz honorariów za zlecone im przez fundację prace zlecone. Skoro zaś prawo o fundacjach jest takie niesprawiedliwe, to obydwaj wzmiankowani Polacy założyli spółkę Mikael Bodasiński Dokowicz Sp. j. Na stosownej witrynie spółki (mikael.pl) można dojrzeć portfolio owej jawnej spółki. Są to dewocjonalia, a wśród nich także koszulki promujące inicjatywę fundacji Solo Dios Basta za jedyne 29,90 (100% bawełny, krój Cusual Fit).

Twarzami modłów we Włodawie, mieście, które nie może się pochwalić nawet tym, że ktoś Bohuna na śmierć w nim usiekł, jest Polak Cezary Pazura, katolik, oraz Polak Jerzy Zelnik, katolik. Obydwaj wzmiankowani Polacy uczestniczą w akcji reklamowej na rzecz dwóch wcześniej wzmiankowanych Polaków, którą to akcję śmiało nazwać można kryptoreklamą, a zatem promocją w trumnie. Dzięki intensywnej akcji promocyjnej Maryja, Królowa Republiki Polskiej, będzie mogła wysłuchać modlitwy różańcowej odmawianej u samiuteńkiego kresu w mieście Włodawie. Jeśli zaś wysłucha, to może wreszcie Bohuna ktoś usiecze ostro zastruganym kijkiem, ale powoli.

Samuela

z wykształcenia i zamiłowania filolog, co według Platona oznacza miłośnika naukowej dyskusji. Wszelako mogę też nienaukowo.

Kategoria: Katoholizm i inne choroby (11)
 1. Krakowianka Jedna Krakowianka Jedna pisze:

  Wiadomo, że jesli nie wiadomo o co chodzi, to na pewno chodzi o kasę. W przypadku PiSu i kościoła – o bezprecedensowy skok na kasę !!!

 2. Krakowianka Jedna Krakowianka Jedna pisze:

  Jest jeszcze studio filmowe Michael !!! Na ich profilu na FB pokazują Zelnika i Mroczka! W to też umoczeni?

 3. Samuela Samuela pisze:

  Krakowianka Jedna,

  Chodzi prawdopodobnie o „duchowe manewry”, zaś „Warszawa świetnie się bawiła przed wojną. Tu była dekadencja, tu było centrum prostytucji.” Może właśnie z tego powodu dobry Pan Bóg postanowił Warszawę zamienić w Sodomę lub Gomorę.

Dodaj komentarz