Będzie nieźle

Nie ma złego co by na dobre nie wyszło. Lepszy jest okropny koniec niż okropność bez końca. Jeśli wierzyć doniesieniom, że rząd PO nie powstanie to jedyną w zasadzie alternatywą będzie w dalszym ciągu rząd PiS. Już widzę jak Polska staje się krainą szczęśliwości. Górnicy będą fedrować po 12 godzin na dobę bo rząd stworzy nowe place węglowe  na jego składowanie. Szpitale będą tylko kościelne bo po weryfikacji wszyscy lekarze którzy nie złożą deklaracji sumienia nie leżąc wcześniej kilka godzin w Częstochowie krzyżem, zostaną pozbawieni dyplomów i prawa wykonywania zawodu. Każdy będzie leczony według prawa naturalnego. Żadnego in vitro, żadnych nowinek technicznych. Tylko zioła, modlitwa i woda mineralna. Szczytem inwazyjnych metod leczniczych będzie lewatywa. Żadnych szczepionek bo to narusza prawo naturalne. Granice częściowo zostaną zamknięte dla kobiet w wieku prokreacji i prawo wyjazdu będą miały tylko te którym na granicy test ciążowy da wynik negatywny. Komisja Majątkowa wznowi działalność bo zostało jeszcze sporo nieoddanego zagrabionego kościołowi majątku. Jak się okazuje Komisja ma do załatwienia sprawy grabieży majątku kościelnego w latach 1450-1650. Gaz łupkowy ponownie się znajdzie i będzie go wydobywać krajowy kapitał z siedzibą w Toruniu. Nowo odkryte w pobliżu Lublina złoża bursztynu wydobywać będzie przedsiębiorstwo w ramach tej samej koncesji którą dostał ówczesny metropolita Gdański. Wszystko  w Polsce będzie Polskie. Wszyscy ci którym się nowe porządki nie będą podobać zostaną różnymi sposobami zachęceni do opuszczenia granic Najświętszej Rzeczypospolitej. Cały kraj będzie pracował, a ci co nie będą mieli pracy bo pracowali dla zagranicznych koncernów będą musieli się przekwalifikować. Wreszcie Polska będzie Polską. Nie potrzeba nam złodziei z PO, mamy bowiem swoich. Nikt nam nie wmówi że białe jest białe, a czarne jest czarne. Polityka zagraniczna będzie sprawowana według prostych zasad. Żadnych układów, szczególnie z najbliższymi sąsiadami. Rosja to wróg, Niemcy to wróg, Litwa to wróg, Czechy i Słowacja tak samo że nie wspomnę o Białorusi. Jak na razie tylko Ukraina we władaniu prawego sektora mogła będzie liczyć na przychylność. Komu to się nie będzie podobało spotka się ze zdecydowanym odporem Armii.

 

Nic szczególnego

Kategoria: Polityka, geopolityka (6), Różne ciekawe historie (5), Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Wito pisze:

  O, dużo jeszcze należy dodać do tej wizji.

  Po gruntownej przebudowie (przede wszystkim krzyż zamiast świętokradczej penisoidalnej iglicy) warszawski Pałac Kultury zostanie zamieniony w Mauzoleum Prezesa (którego woskowa figura pomalowana w naturalne barwy i z naturalnie nieobciętymi paznokciami i łupieżem) będzie robić za ciało tego, którego nieśmiertelność, choć niepodważalna, będzie jeno przenośna.

  Wyrżnie się wszystkie lasy i wybije wszelką zwierzynę, czyniąc sobie piaszczystą glebę poddaną w imię wiecznie żywych idei nieżywego Jana Szyszko.

  W szkołach nauczać się wyłącznie religii wolsko-katolickiej. Osoby LGBT, indywidua o niedostatecznie jasnej karnacji oraz rowerzyści zostaną wyłapani i zamknięci w nieczynnych kopalniach.

  W związku z odcięciem od rynków paliwowych niepotrzebne już będą autostrady, więc wyjście z UE i tym samym odcięcie od pieniędzy nie będzie nikomu przeszkadzać. Autostrady i inne drogi zresztą też zarosną chwastami, które będą stanowić paszę dla koni ciągnących w luksusowych turbokarocach jedynych podróżujących – biskupów i spadkobierców prezesa.

  Lud grzać się będzie piecami opalanymi śmieciami importowanymi z całego świata – będzie to jedyna wymiana handlowa z zagranicą prowadzona przez Najjaśniejszą. W skutek zanieczyszczenia powietrza średnia długość życia spadnie do 35 lat, czyli wartości typowej dla tak umiłowanego przez kościół i władze średniowiecza.

 2. Quartz pisze:

  Wito,

  To oczywiste, że nie wszystkie. Co do pandemii a szczególnie do wysokiej śmiertelności toż jest ona zbawieniem. Ileż kapitałów początkowych zagarnie ZUS. Ileż pacjentów przewlekłych a szczęśliwie padniętych na Covid przestanie nękać służbę zdrowia.

 3. ViC-Thor pisze:

  Wito,

  Wyrżnie się wszystkie lasy i wybije wszelką zwierzynę, czyniąc sobie piaszczystą glebę poddaną w imię wiecznie żywych idei nieżywego Jana Szyszko.

  W szkołach nauczać się wyłącznie religii wolsko-katolickiej

  ========

  I wszytko będzie bardziej podobne do Ziemi Obiecanej.

 4. ViC-Thor pisze:

  Quartz,

  „że nie wspomnę o Białorusi.

  ((Cza było)??)

  Ten Lukaszenko chyba wkłada jajka do żarna. Albo w żar. Albo między żarna.

Dodaj komentarz