Czepianie

Od tradycji chrześcijańskiej zgrabnie odejmuje się kościelne prześladowania wolnomyślicieli, palenie na stosach, inkwizycję, wojny, nazywając to skazami….”
…no przecież nawet Galileusza przeprosili….czepiacie się. Za jakieś 500 lat się ucywilizują…Pogodzili się w końcu z drukiem….. już nie gniewają się na elektryczność, samochody, komputery, TV, RADIO….
Dajmy im czas na dojrzewanie.

Chrześcijaństwo niszczyło bezwzględnie kulturę i tradycję innych…. każda religia niszczy kulturę i tradycję innych…

Do czasu powstania chrześcijaństwa nie było wojen religijnych – rzymianie i grecy nie narzucali bogów… nie napadano aby narzucić jakiegoś boga….

dopiero chrześcijaństwo przyniosło wojny religijne i ludobójstwo religijne… to krwawa religia… ludobójcza… przez chrześcijaństwo zginęło więcej ludzi w liczbach bezwzględnych jak i procentowo niż dzięki Hitlerowi, Stalinowi oraz Mao Tse Tungowi razem wziętymi….

Nic szczególnego

Kategoria: Katoholizm i inne choroby (11), Polityka, geopolityka (6)
 1. Kfiatushek pisze:

  Czepiasz się, Quartzu! My nie rozumiemy miłości bliźniego swego. Bo my takie głupie jesteśmy, takie niewierzące. Uny wiedzom, że żyda trza ukatrupić, Cygana wygonić, a homo do gazu. Uny nie dadzom zrobić aborcji, bo to morderstwo. Ech, miałam nosa, żeby zwiać z tego domu wariatów!

 2. Quartz pisze:

  Nie ma co. Trzeba to żelazem zwalczyć i ogniem wypalić.

 3. Pantryjota pisze:

  Kfiatushek,

  Ech, miałam nosa, żeby zwiać z tego domu wariatów!

  https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26612222,ranking-zaufania-andrzej-duda-odzyskuje-prowadzenie-donald.html#do_w=46&do_v=142&do_a=286&s=BoxNewsLink

  I komentarz:

  Zaufanie dla Du.y 42.9%?
  Moja decyzja sprzed lat o emigracji nabiera nowego wymiaru…

  I mój:

  To jest dramat tego kraju. Prawdziwy.

 4. ViC-Thor pisze:

  W sumie tj nudne

 5. ViC-Thor pisze:

  Pantryjota,

  Tak jest- to jest dramat!

Dodaj komentarz