Gdy się wytrwale trwa, to się dotrwa

Stowarzyszenie Europejski Instytut Studiów i Analiz z siedziba w Lublinie (nieopodal Włodawy), któremu prezesuje Piotrowski Mirosław, opublikowało wyniki badań demoskopijnych dotyczących oglądalności TV TRWAM.

Radosną wieścią jest, że „Odsetek badanych deklarujących oglądanie stacji TV TRWAM wynosi 33,2 % w grupie osób, które odpowiedziały twierdząco na pytanie o oglądanie telewizji. Dla populacji mieszkańców Polski od 15-go roku życia, liczącej 32 670 tys.1 daje on liczbę 10 846 440 osób”.

„Wśród badanych przeważają osoby w wieku dojrzałym oraz kobiety”.

Tak, oglądam TV TRWAM = 10 846 440 osób

z wykształcenia i zamiłowania filolog, co według Platona oznacza miłośnika naukowej dyskusji. Wszelako mogę też nienaukowo.

Kategoria: Katoholizm i inne choroby (11)
 1. krawcowa pisze:

  Nie wierzę!! 🙂

 2. Samuela pisze:

  krawcowa,

  Ja też jestem niewierząca.

 3. krawcowa pisze:

  Samuela,

  No a wierzący uwierzą w te słupki, chociaż to pogaństwo, Mirosław Piotrowski, to szaman zaklinający rzeczywistość 🙂

 4. Samuela pisze:

  krawcowa,

  Sprawa nie jest taka prosta, mimo że jest prosta. Obywatel Mirosław Piotrowski założył w mieście Lublinie (miejscowość położona około 100 km od Włodwy) Europejski Instytut Studiów & Analiz. Nie można mu z tego powodu czynić żadnych zarzutów, gdyż skoro Włodawa znajduje się w Europie, to takoż Lublin prawdopodobnie też leży w Europie. Skoro zatem instytut ajmujący się studiami i analizami ma swą siedzibę w Europie, to nic nie stoi na przeszkodzie, by instytut ten okreslić mianem „europejskiego”. Ostatecznie śp. Pan Prezydent Lech Kaczyński też został bestialsko zamordowany w Europie, gdyż Smoleńsk z całą pewnością jest miastem europejskim. Jeżeli został uśmiercony przez np. Rosjan, to można tez powiedzieć, iż został ubity przez Europejczyków, a skoro przez Europejczyków, to przecież także przez Europę. Logicznie rzecz ujmując można zatem stwierdzić, że śp. Pan Prezydent Lech Kaczyński został zamordowany przez świat.

  Ciekawi natomiast metodologia badań nad oglądalnością TV TRWAM. Całość można (chociaż w formie skrócenej) przeczytać tu:
  https://www.radiomaryja.pl/wp-content/uploads/2014/11/Zobacz.pdf

  Gdy się człek zapozna z dokumentem pt. „Zobacz” to prawdopodobnie człek „zobaczy” i stanie się ten człek nie tylko niewierzącym, lecz wręcz niewiernym.

  Z drugiej jednak strony muszę ja, Samuela, stwierdzić, że zawsze, gdy jestem o cokolwiek pytana na ulicy, to odpowiadam z wrodzonej uprzejmości tak, by nie urazić interlokutora. Na pytanie, czy oglądam TV TRWAM, z całą pewnością odpowiedziałabym pozytywnie.

  W trakcie ostatnich wyborów prezydenckich zostałam zaatakowana z prośba o złożenie podpisu pod listą popierającą pana kandydata Olechowskiego. Dopytałam i uzyskałam informację, że agresorka dostaje 10 groszy za uzyskany podpis z PESELEM. Bez wahania zatem się podpisałam. Podobnie uczyniłam na liście poparcia pana kandydata Jarosława Kaczyńskiego i pana kandydata Bronisława Komorowskiego.

 5. krawcowa pisze:

  Samuela,

  No to z żalem muszę przyznać, że ja taka uprzejma nie jestem 🙁
  Jednak idąc za Twoim Samuelo tokiem rozumowania, stwierdzić należy, że członek członka partii, jest członkiem partii 😉

 6. Samuela pisze:

  krawcowa,

  By było jeszcze ciut ciekawiej, to należy zważyć, iż siedziba EISiA mieści się w Lublinie ul. Generała Michała Kruka 23. Przypadkiem jest to też adres biura poselskiego pana Mirosława Piotrowskiego, posła do Parlamentu Europejskiego. Onże jest też prezesem tegoż instytutu. Na utrzymanie biura poselskiego Mirosława Piotrowskiego łoży Europa. Jeśli EiSiA nie opłaca czynszu, prądu etc, to na utrzymanie EISiA też płaci Europa.

 7. krawcowa pisze:

  Samuela,

  No to trzeba teraz zauważyć, że członek członka, zamienił się z nim miejscami i dla lepszego zrozumienia sytuacji, bardziej zasadne byłoby użycie określenia potocznego, chociaż często pisanego z błędem ortograficznym, przez samo H…;)
  Zupełnie tego nie rozumiem, bo przez Ch, byłby dłuższy 😛

Dodaj komentarz