Przyszłość świetlana

Wszystko do tego zmierza

Następny rok rządzenia miłościwie panującego nam prezesa i premiera po błyskotliwym zwycięstwie PiSu,  ponownie odnotował następne sukcesy. Polska wyszła wreszcie z Unii Europejskiej stając się mocarstwem Środkowo Europejskim. Nie zwiększyły się co prawda granice,  ale armia osiągnęła oszołamiającą liczebność 5 tysięcy ochotników. Wszyscy wokoło bali się Polski, na dowód czego nikt nie odważył się zaatakować Najjaśniejszej Rzeczpospolitej. Rozstawione na rubieżach totemy krzyżowe skutecznie odstraszały potencjalnych agresorów. Korpus dyplomatyczny co prawda stopniał drastycznie i w Warszawie placówki dyplomatyczne utrzymywane były tylko przez Watykan, Białoruś i Wyspy Zielonego Przylądka. Porządek w sprawach wewnętrznych zaprowadził żelazną ręką pan Antoni, ulice miast patrolowane były dniem i nocą przez trójki ekumeniczne, pryncypialnie dbając o porządek i właściwe zachowanie obywateli. W drugim roku panowania na doniesienia o wyjściu Polski z Unii liczebność Polaków zbliżyła się do 15 milionów. Renegaci, Ateiści, Heretycy zostali skutecznie przepłoszeni i zasilili swoimi pokrętnymi ideologiami państwa europejskie co gwarantuje szybszy upadek Unii. Tak twierdzi główny redemptorysta ideolog Najjaśniejszej. To za jego namową zrobiono prządek medialny, w wyniku którego powstały Radio Maryja dwa i trzy oraz trzy dodatkowe kanały telewizji Trwam. Pozostałe stacje telewizje zostały zlikwidowane jako niepotrzebne i szkodliwe. Dziatwa szkolna pilnie uczyła się w szkołach będących filiami parafii,  wykuwając na pamięć dogmaty katolickie, bardziej potrzebne do życia w społeczeństwie Najjaśniejszej . Głównym podręcznikiem stał się katechizm. Książki z pozostałych przedmiotów zostały przeznaczone na przemiał i zrobiono z nich papier toaletowy. Taka była wola premiera,  który po rannym zażyciu swoich pigułek  wydał dekret o zmianach w szkolnictwie. Zbigniwu, Jacuś i inni pretendenci do stolca prezesa oraz posłowie byłej opozycji uprawiali ziemniaki i buraki w reaktywowanym gospodarstwie agroturystycznym Bereza Kartuska. Gospodarstwo było utworzone jednym z dekretów premiera. Książę Poniatowski został przeniesiony wraz z koniem do Pcimia, bo premier ogłosił program   zbliżenia dzieł sztuki dla potrzeb prowincji. Pusty plac przed pałacem siłą rzeczy został zapełniony pomnikiem brata i bratowej. Wszystkie siły polityczne Najjaśniejszej, czyli tylko PIS przygotowywać się zaczęło do następnych  wyborów  konsultując z proboszczami listy kandydatów. Żaden kundel nie mogący udowodnić swojej narodowości do siódmego  pokolenia wstecz nie ma szans znaleźć się na liście kandydatów. Dba o to specjalnie powołane w tym celu Ministerstwo Czystości Rasowej oraz Ministerstwo do spraw Religii.

 

 

 

 

Nic szczególnego

Kategoria: Katoholizm i inne choroby (11), Polityka, geopolityka (6), Różne ciekawe historie (5), Różności niesklasyfikowane (8)
  1. Wito pisze:

    Dodajmy, że gdy mielone na papier toaletowy książki skończyły się, skończył się również – jak za Gomułki i Jaruzelskiego – sam papier toaletowy. W toaletach pojawiły się gwoździe wbite w ściany, a na nie nadziewano darty na kawałki Nasz Dziennik. Potem wprowadzono kartki na cukier, mięso i wódkę.

  2. Quartz pisze:

    Wito,

    Naród się przebudzi gdy zacznie być naprawdę źle.

Dodaj komentarz