Prezes a la Majka Jeżowska

Moja siostra z wiekiem coraz bardziej mnie zaskakuje. Mimo, że jesteśmy do siebie tak podobne, że jak kiedyś szłyśmy razem  ulicą  jakiś  facet skomentował , że idą ( tfu,tfu, na psa urok) „takie stare, a bliźniaczki” (tak, nawiasem mówiąc, jakby bliźniaczkom przysługiwał mniejszy przydział życia), to mnie natura obdarzyła dokładnie odwrotną osobowością . Nie będę tu wchodziła w szczegóły, ale dość powiedzieć, że do niedawna można było jechać  z nią na dwutygodniowe wczasy i usłyszeć ją przez cały pobyt raz, albo dwa razy.

Od jakiegoś czasu, jednakże, zaktywizowała się i towarzysko i … w mediach społecznościowych. I muszę powiedzieć, że czasami imponuje mi swoimi lapidarnymi w formie, ale jakże celnymi komentarzami. I tak, komentując wystąpienie Kaczora pod tytułem „Wara od naszych dzieci”, moja siostra napisała: „Panie! A od kiedy te dzieci są pana dziećmi???To są NASZE dzieci, a nie pana, panie Kaczyński. Pan ponoć dzieci nie ma!!! ”

Kaczyński uznał pewnie, że dzieci są Narodowe jak wszystko co PiSowskie, więc także ich.

Krakowianka Jedna

Wielbicielka SuperRedaktora, niepoprawna pesymistka, nieobliczalna "rycząca -tka", filolożka, ale w przeciwieństwie do Samueli, nie z zamiłowania, a z przypadku.

Kategoria: Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Nikt już nie powie o braciach Kaczyńskich, że tacy starzy, a bliźniacy. Tylko nie wiem, czy na szczęście, czy może raczej niestety.

 2. Quartz Quartz pisze:

  Atak prezesa na KK. Ładnie zaognił sytuację.

  Zresztą jak się skończą PiSowi pieniądze zacznie walczyć z „czarnym molochem”

 3. Krakowianka Jedna Krakowianka Jedna pisze:

  Quartz,

  Zabluźnię podwójnie, ale :CO DAJ BOŻE , Amen!

 4. Avatar Kfiatushek pisze:

  Uwaga, będę cytować bez stosowania opcji political correctness!

  Postulat Galopującego Majora:

  „Niech ten bezdzietny facet z Nowogrodzkiej, który ciągle mówi mi, jak mam wychowywać rodzinę, niech ta jego siostrzenica, wiecznie pouczająca z wyżyn moralnych, w przerwach na zmianę mężów i ojcostw, niech ci, bezdzietni księża, kryjący pedofilów, spróbują, choć raz, kurwa, jeden jedyny raz, wprowadzą te moralne zasady u siebie, we własnym gronie, a potem łażą i pouczają nas wszystkich, jak mamy żyć, z kim się pieprzyć i jak mamy wychowywać nasze dzieci.” Amen.

 5. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Kfiatushek,

  Chyba powinno być „wprowadzić” no ale przez sympatię dla Majora nie będę się czepiał.
  Ciekawe, dlaczego przestał być lansowany przez Wyborczą, na portalu której w swoim czasie, regularnie ukazywały się jego felietony. Chyba, że coś przegapiam…

 6. Krakowianka Jedna Krakowianka Jedna pisze:

  Kfiatushek,

  Piknie!!!

 7. Avatar Kfiatushek pisze:

  Pantryjota,

  Chyba masz rację, ale przekopiowałam, więc licentia poetica twórcy…

Dodaj komentarz